Qalcwise Marketplace

Capex
Created by:Qalcwise
Free
Quality checked
Included: Future updates
Included: Support
Department: CrossDepartamental
Industry: CrossIndustry
Languages: PL
Created: 8/16/2016
Last update: 12/21/2017
Apps in package:
Zrozumiałe formularze!
Nie trać czasu na skomplikowane formularze! Nasza aplikacja zawiera zrozumiałe polecenia i formularze. Koniec z zastanawianiem się co wpisać!
Kontroluj proces!
Zestawienie wszystkich wniosków capexowych sprawia, że możemy kontrolować proces i monitorować zmiany które zachodzą na bieżąco dużym atutem jest także graficzna prezentacja.
Szybki przepływ informacji!
Za pomocą prostego workflow szybko i sprawnie wykonasz proces akceptacji Twojego wniosku!
Description:
Aplikacja CAPEX zarządza wnioskami inwestycyjnymi w firmie. Proste workflow sprawia, że proces przebiega szybko i efektownie. Pracownicy wypełniają wniosek a następnie wysyłają go do akceptacji. Jeżeli wniosek zostanie zaakceptowany, zostaje on przesłany do działu zakupów. Po realizacji danego wniosku wpada on do archiwum do którego wgląd ma pracownik, przełożony a także dział zakupów i w każdej chwili mogą do niego wrócić. Ponadto w paczce znajduję się także aplikacja do zarządzania słownikami z których korzysta aplikacja. W pakiecie znajduje się także aplikacja raportowa, w której znajduję się zestawienie wszystkich wniosków capex'owych. Dzięki niej możemy na bieżąco kontrolować i monitorować proces. 
Release Notes:
Version 1.0.0
Comments: