Qalcwise Marketplace

FAKTURY
Created by:Qalcwise
Free
Quality checked
Included: Future updates
Included: Support
Department: CrossDepartamental
Industry: CrossIndustry
Languages: PL
Created: 3/14/2018
Last update: 7/18/2018
Apps in package:
Proste i efektywne workflow
W pierwszym kroku wypełniamy informacje na temat faktury. W kolejnym wniosek trafia do akceptacji. W momencie w którym kwota faktury przekracza limit kwotowy, wniosek trafia do podwójnej akceptacji.
Bieżąca kontrola kosztów
Dzięki raportom dopasowanym do Twoich potrzeb możesz dowolnie filtrować koszty w organizacji. Poniżej zestawienia znajduje się graficzne przestawienie kosztów według miesiąca i dostawcy.
Przyjazny interfejs
Proste i intuicyjny interfejs sprawia, że korzystanie z aplikacji jest niezwykle przyjemne! System dokładnie informuje, które dane musimy wypełnić, a które zaciągają się z zaszytych tabel.
Description:
Aplikacja składa się z dwóch modułów. Pierwszy moduł służy do wprowadzania danych dotyczących fakturry. Po wybraniu dostawy podświetlają  nam się jego podstawowe dane i osoba przypisana do akceptacji danego kosztu. Wypełniony wniosek weryfikuje przypisana do dostawcy osoba. Jeśli kwota przekracza dopuszczalny limit, wówczas wniosek trafia do podwójnej akceptacji.

Drugi moduł to raport. W raporcie znajduje się zestawienie wszystkich kosztów. Koszty możemy filtrować po roku, miesiącu i dostawcy. Dodatkowo otrzymujemy dwa wykresy przedstawiające koszty według miesiąca i dostawcy, dzięki czemu łatwiej możemy je kontrolować. 
Release Notes:
Wersja 1.1.
Comments: