Rejestracja czasu pracy

Dlaczego jest ważne

Nie wszyscy pracownicy mają normowany, stały czas pracy, czyli 8 godzin od poniedziałku do piątku. Inaczej wygląda to w przypadku osób zatrudnionych na umowy cywilnoprawne – tu jest różny przedział godzinowy. W niektórych firmach kładzie się duży nacisk na rejestrowanie swojego czasu pracy. Na podstawie tych danych można pomóc danemu pracownikowi działać efektywniej i skuteczniej. Qalcwise nie zawodzi i w tej kwestii – ma w zanadrzu aplikację do rejestracji czasu pracy. Co warto o niej wiedzieć? 

Aplikacja do rejestracji czasu pracy to zaawansowane narzędzie, umożliwiające pracownikom – jak nazwa wskazuje – zarejestrowanie liczby przepracowanych godzin. Ma ona wiele przydatnych funkcjonalności. Zapisywanie godzin pracy to prościzna – należy je przypisać do konkretnych zadań, klientów lub innych działań. Użytkownicy mogą także sprawdzić, ile godzin zostało zarejestrowanych w systemie danego dnia – mają dostęp do kalendarza, w którym wyświetlają się te informacje. Nasza aplikacja no-code daje osobom zatrudnionym możliwość monitorowania czasu pracy – na bieżąco, bez pomyłek. Zobaczą z łatwością, czy cały dzień pracy został zarejestrowany w systemie. Nie muszą się martwić, że przeoczą błędy wyliczeń (nawet maszyny się czasem mylą) i dostaną nieadekwatną wypłatę.  

Aplikacja do rejestracji czasu pracy działa bezbłędnie – to możemy zagwarantować. Ponadto zapewnia przejrzystość i kontrolę nad czasem pracy. Umożliwia lepsze zarządzanie zasobami czasowymi. Dzięki niej można monitorować i raportować, ile czasu dany pracownik poświęcił na wykonanie konkretnego zadania. Możemy ją uzyskać w wersji podstawowej lub rozszerzonej, czyli Enterprise (więcej funkcjonalności). 

Nasz program no-code został stworzony z myślą o wszystkich pracownikach firmy – nie mają oni jednak dostępu do każdego pojedynczego ustawienia. Jedynie administratorzy posiadają uprawnienia do zarządzania danymi dotyczącymi klientów – mogą edytować, dodawać, usuwać informacje o kontrahentach z systemu. Pozostali, zwykli pracownicy mają ograniczony dostęp do tych danych.  

Qalcwise stworzył program, który nie ma sobie równych. Aplikacja do rejestracji czasu pracy działa bardzo efektywnie. Nie zwlekaj, zapoznaj się z nią! 

Rejestracja czasu pracy
Wersja 1.0.7 Aktualizacja 2024-02-12 Moduły aplikacji:
Czas pracy

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo