Zarządzanie danymi pracowników

Dlaczego jest ważne

Żmudne i powtarzalne procesy biurowe dotyczą każdego przedsiębiorstwa. No-code jest rewolucją. Wprowadza powiew świeżości – automatyzację procesów biznesowych. Nastała era cyfryzacji i zarządzania danymi w biznesie. 

Qalcwise ma w zanadrzu wiele programów, przeznaczonych do różnych działów firm. Jednym z nich jest aplikacja do zarządzania danymi pracowników – przemyślany i dopracowany system zarządzania bazą danych dla działów Kadr, HR, Administracji. Ma wiele funkcjonalności. Służy do m.in. dodawania, przeglądania, wyszukiwania oraz edytowania danych pracowników. Zarządzanie danymi w organizacji nigdy nie było tak proste. 

Masz do wyboru dwie wersje aplikacji: podstawową i rozszerzoną (Enterprise). Każda z nich pozwala na wykonanie takich funkcji jak: dodawanie zdjęcia, aktywację i dezaktywację pracownika, import i eksport listy pracowników, ustawianie pól z formularza, oznaczanie pól do wypełnienia, wyszukiwanie i filtrowanie pracowników po różnych polach, a także zarządzanie uprawnieniami w innych aplikacjach. Ogólnie ujmując: ta aplikacja no-code zajmuje się zarządzaniem bazami danych. 

Wersja Enterprise ma więcej rozszerzeń. Umożliwia wydruk danych lub listy pracowników, a także daje możliwość hurtowej edycji danych pracowników. Kolejne rozszerzenie w ramach Enterpise to możliwość wyszukiwania, filtrowania pracowników po innych, wybranych, indywidualnych parametrach. Pamiętaj, że automatyzujące, najnowocześniejsze narzędzia no-code działają w oparciu o uczenie maszynowe – np. podczas wyszukiwania plików, informacji, maili. Wersja Enterprise to zarządzanie danymi osobowymi na najwyższym poziomie. 

Aplikacja do zarządzania danymi pracowników to gwarancja szybkiego działania. Doceniają ją szczególnie pracownicy działu Kadr, mający na co dzień kontakt z listami pracowników, modyfikacjami formularzy. System zarządzania bazą danych od Qalcwise ułatwia codzienne obowiązki zawodowe, sprzyja efektywności, wydajności, dobremu samopoczuciu. 

 

Zarządzanie danymi pracowników
Wersja 1.0.19 Aktualizacja 2023-11-02 Moduły aplikacji:
Lista pracowników

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo