Dokumenty wewnętrzne

Dokumenty wewnętrzne

Obieg dokumentami w firmie to bardzo ważne zadanie. Elektroniczna obsługa dokumentacji wewnętrznej oraz przychodzącej (umowy, faktury, oferty, oświadczenia, protokoły, zamówienia itd.) nie powinna zostać zbagatelizowana przez żadną organizację. Czy istnieją aplikacje, które pomogą zająć się firmowymi plikami? Jak najbardziej.

Propozycja od Qalcwise – aplikacja do dokumentów wewnętrznych – jest kompleksowym rozwiązaniem, umożliwiającym przedsiębiorstwom sprawne i szybkie zarządzanie dokumentacją, procedurami i szkoleniami.

Nasza aplikacja do dokumentów wewnętrznych została podzielona na trzy części: „Nowy dokument”, „Dystrybucja dokumentów” oraz „Dokument”. Domyślnym wyborem użytkownika, który chciałby stworzyć nowy plik tekstowy lub edytować istniejący dokument, jest pierwsza zakładka. Opcja „Dokument” służy jedynie do przeglądania otrzymanych plików. Najbardziej rozbudowana część, czyli „Dystrybucja dokumentów” odpowiada za filtrowanie pism według określonych kryteriów (np. nazwy, tagów, działów, których dotyczą), a następnie wysyłanie ich wybranym użytkownikom systemu Qalcwise.

Można zatem bez wahania stwierdzić, że aplikacja no-code do dokumentów wewnętrznych od Qalcwise zapewnia szereg funkcji, ułatwiających i usprawniających proces tworzenia, edycji, dystrybucji, kontroli plików.

Narzędzie od Qalcwise może mieć dwie wersje: podstawową i Enterprise (rozszerzoną). Szczególną uwagę warto zwrócić na drugą opcję, stanowiącą uzupełnienie dla klasycznych funkcji. Znajduje się w niej moduł szkoleń – funkcjonalność, która znacząco wpłynie na rozwój przedsiębiorstwa.

Coraz więcej firm docenia aplikacje no-code od Qalcwise – nie inaczej jest z programem do dokumentów wewnętrznych. Nie wahaj się: wybierz takie ułatwienie dla swojej organizacji! Zobacz szczegóły!

Dokumenty wewnętrzne
Wersja 1.0.3 Aktualizacja 2024-02-12 Moduły aplikacji:
Dystrybucja dokumentów
Nowy dokument
Dokument

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo