Ocena celów

Dlaczego jest ważne

Aplikacja do wyznaczania celów to niezbędne narzędzie, które wspomaga proces zarządzania osiąganiem celów w miejscu pracy. Zapewniając przejrzystość, motywację i efektywność, aplikacja ułatwia współpracownikom oraz kierownikom monitorowanie postępów i skuteczne osiąganie strategicznych celów organizacji. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, łatwo definiować cele SMART, śledzić postępy, otrzymywać feedback, co przekłada się na wzrost motywacji, zaangażowania i efektywności pracy. To nie tylko narzędzie zarządzania celami, lecz kluczowy składnik budowania pozytywnej kultury organizacyjnej, przynoszący realne korzyści w postaci zwiększenia wyników oraz satysfakcji pracowników. Aplikacja do wyznaczania celów dla pracowników jest idealnym rozwiązaniem i może stanowić klucz do rozwoju Twojej firmy!

W wersji podstawowej uzyskujesz dostęp do prostego i przejrzystego formularza do wprowadzania celów dla pracownika. Dodatkowo, możesz zobaczyć, jak pracownik sam siebie ocenił, a także udzielić swojej oceny. Wprowadźcie wspólne podsumowanie, omawiając kroki konieczne do osiągnięcia celu w 100%.

W wersji rozszerzonej możesz mieć dostęp do raportu, który zawiera wszystkie oceny pracowników. Platforma Qalcwise jest niezwykle elastyczna, umożliwiając dostosowanie oceny pracownika do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Ocena celów
Wersja 1.0.2 Aktualizacja 2024-02-12 Moduły aplikacji:
Ocena celów

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo