Obieg faktur z integracją OCR i KSeF

Dlaczego jest ważne

Manualny obieg faktur przysparza wiele problemów, pomyłek, błędów, opóźnień. W większości firm, w których nie ma Elektronicznego Obiegu Dokumentów, dokumenty finansowe krążą wieloma kanałami – papierowo, mailowo, w chmurze, na wspólnych dyskach. Nic dziwnego, że proces ich akceptacji trwa długo. W takich przedsiębiorstwach coraz trudniej jest zachować kontrolę nad płatnościami czy poprawnością deklaracji podatkowych.

Propozycja od Qalcwise – aplikacja do obiegu faktur – może zrewolucjonizować procesy biznesowe, finansowe w Twojej firmie. Służy do rejestrowania i przesyłania faktur między działami lub osobami wewnątrz organizacji. Jakie realne korzyści daje owa aplikacja?

Przede wszystkim daje możliwość zdalnej kontroli procesów finansowych i dostępu do faktur – z dowolnego miejsca na świecie. Nie musisz przesiadywać w siedzibie firmy, otoczony papierami i pismami. Porządek w fakturach to pełna kontrola nad terminami płatności, brak ryzyka opóźnień w płatnościach. Dzięki ciągłej archiwizacji i kopiom zapasowym dokumentów nie musisz się martwić ich zniszczeniem, zgubieniem. Wreszcie, zautomatyzowany obieg faktur to pokłon w stronę ekologii – Twoja firma zredukuje liczbę papierowych odpadów, co pośrednio wpływa na ochronę środowiska, tak istotną wartość we współczesnych czasach.

Aplikacja do obiegu faktur od Qalcwise ma wiele ciekawych funkcjonalności. Umożliwia zapisywania danych o fakturze, a także przesyłanie dokumentów finansowych do odpowiednich osób, działów. Daje możliwość pobrania PDF i, wydruku, a także dodawania załączników, opisu, informacji dotyczących księgowania faktury.

Z aplikacji do obiegu faktur skorzystają pracownicy działów Administracji, Księgowości, Sekretariatu. Stanowi ona wielkie ułatwienie. Wiele firm dostrzegło wymierne korzyści zautomatyzowanego obiegu faktur. Qalcwise dostarczył rewolucyjnego rozwiązania!

Obieg faktur z integracją OCR i KSeF
Wersja 1.0.11 Aktualizacja 2024-02-12 Moduły aplikacji:
Obieg faktur

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo