Obieg korespondencji

Dlaczego jest ważne

Korespondencja to nierozerwalny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Nie da się wyobrazić bez niej pracy nie tylko wielkich korporacji, ale i mniejszych przedsiębiorstw. Zarządzanie korespondencją firmową składa się z takich kroków jak: tworzenie, obieg i archiwizacja dokumentów. Obieg korespondencji wychodzącej i przychodzącej w formie papierowej to proces uciążliwy, kłopotliwy, z dużym prawdopodobieństwem pomyłek. Przykłady niedogodności? Jeśli dane pismo ma trafić do wielu pracowników, konieczne jest kserowanie dokumentu, co przysparza więcej niepotrzebnej pracy, bywa stratą czasu. Jest rozwiązanie – aplikacja do obiegu dokumentów od Qalcwise! 

Umożliwia ona pełną automatyzację procesów korespondencji w firmie. Służy do rejestracji oraz wysyłki (często masowej) dokumentów przychodzących i wychodzących, przepływających przez dane przedsiębiorstwo. Korzystają z niej chętnie pracownicy Sekretariatu oraz działu Administracji. Nic dziwnego – zautomatyzowanie obiegu korespondencji w firmie wyraźnie usprawnia pracę pracowników kancelarii i innych firm. 

Aplikacja do obiegu dokumentów pozwala zapisywać informacje dotyczące danego dokumentu. System daje możliwość szybkiego przesyłania lub przekazania otrzymanej korespondencji do adresata (osób odpowiedzialnych czy powiązanych ze sprawą). Odbiorca dokumentu potwierdza odbiór korespondencji, a także otrzymuje przypomnienia przed upływem terminu na odpowiedź. Duże znaczenie ma możliwość kategoryzowania pism za pomocą opisujących TAG-ów, dodawania bieżących komentarzy i załączników oraz archiwizacja (w elektronicznym repozytorium). 

Aplikacja do obiegu dokumentów to odpowiedź na ciągły postęp technologii informatycznych, wpływających na automatyzację procesów biznesowych. Qalcwise daje opcję, którą nie sposób zignorować! 

Obieg korespondencji
Wersja 1.0.8 Aktualizacja 2023-06-29 Moduły aplikacji:
Obieg korespondencji

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo