Rozliczenia wydatków

Dlaczego jest ważne

Procesy rozliczania wydatków mogą wyglądać inaczej w każdej firmie. Istnieje jednak schemat: pracownik zgłasza koszt, a przełożony i dział księgowy zajmują się formalnościami i płatnościami. Jakiekolwiek opóźnienia i nieprawidłowości są niewskazane – wpływają źle na morale zarówno pracownika, jak i jego kierowników, dyrektorów. Aplikacja do rozliczania wydatków od Qalcwise może stanowić odpowiedź na problemy finansowe tego typu. 

Czego możesz od niej oczekiwać? Przede wszystkim, nasza aplikacja służy do rejestrowania i procesowania wydatków służbowych, zaliczek. Z jej pomocą wnioskowanie o zaliczkę nie jest trudne i żmudne. Istnieje możliwość rejestracji i przeprocesowania wydatku z możliwością podpięcia przydzielonej zaliczki. 

Aplikacja do rozliczania wydatków służbowych pomoże usprawnić procesy związane z księgowaniem różnych kosztów (głównie z delegacji). Skorzysta z niej dział Księgowości oraz wszyscy pracownicy firmy, którzy ponoszą wydatki służbowe. 

Co ważne, narzędzie pozwala kontrolować wydatki w trakcie podróży służbowej. Wykrywa i zapobiega nadużyciom, które – niestety – zdarzają się nieraz w firmach, czy to umyślnych, czy to w formie pomyłki. Rozliczania wydatków z naszą aplikacją odbywa się zdalnie, mobilnie, w dowolnym miejscu i czasie. Jak to działa? Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu smartfonem i wysłać do akceptacji. 

Wersja Enteprise daje możliwość raportowania (graficznie) wszystkich wydatków, co stanowi wielkie uproszczenie dla księgowych. Qalcwise proponuje rozwiązanie, które zrewolucjonizuje procesy finansowe w Twojej firmie. Podziękuje za nie – z pewnością – Twój dział Księgowości. 

Rozliczenia wydatków
Wersja 1.0.8 Aktualizacja 2023-06-29 Moduły aplikacji:
Rozlicz wydatek
Zaliczki

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo