Zarządzanie płatnościami z integracją poleceń zapłaty

Dlaczego jest ważne

Comiesięczne wypłaty muszą być jakoś udokumentowane. Wnioski o płatność (lub w niektórych branżach tzw. „paski”) mają ważne zadanie – oficjalne potwierdzenie, jaka będzie płatność dla pracownika w danym miesiącu. Do tej pory w większości polskich firm wnioskowanie o płatność funkcjonowało manualnie. Dział Księgowy wyliczał ręcznie, ile zarobią pracownicy przedsiębiorstwa w danym miesiącu (do pracodawcy wędrowała tzw. lista płac). Obecnie coraz więcej firm skłania się ku zautomatyzowanym procesom zlecania płatności. Jednym z rozwiązań jest aplikacja do zarządzania płatnościami od Qalcwise. 

Narzędzie służy do rejestrowania wniosków o płatność. Wszystko dzieje się następująco: stworzenie i rejestracja nowego podania, opisanie zlecanej płatności, procesowanie wniosku. Co znajduje się w typowym opisie zlecenia płatności („paska”)? Imię i nazwisko danego pracownika, kwoty brutto i netto, podpis pracującego. Z aplikacji do zarządzania płatnościami mogą korzystać wszyscy pracownicy firmy zlecający wypłaty. 

Większość funkcjonalności narzędzia pokrywa się ze sobą – zarówno w wersji podstawowej, jak i Enterprise. Zaawansowany wariant ma o dwie funkcje więcej: dostosowywanie formularza do uprawnień danego użytkownika lub działu, a także wydruk blankietu do płatności. 

Najważniejsze korzyści, jakie płyną z naszej aplikacji no-code, to ujednolicony system wnioskowania (wszystkie pisma wyglądają tak samo), a także pełna automatyzacja procesu zlecania płatności. 

Qalcwise ułatwia funkcjonowanie tych firm, które zdecydowały się dać mu szansę. Dopracowana aplikacja do zarządzania płatnościami to udogodnienie, z którego warto skorzystać. Nie wahaj się ani chwili. 

Zarządzanie płatnościami z integracją poleceń zapłaty
Wersja 1.0.16 Aktualizacja 2023-06-29 Moduły aplikacji:
Wniosek o przelew

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo