Rozliczanie delegacji

Dlaczego jest ważne

Sytuacja epidemiologiczna na świecie w ostatnich latach mocno ograniczyła liczbę podróży służbowych – tak się dzieje niemal wszędzie, niezależnie od kraju. Są jednak branże, w których nie da się uniknąć systematycznych delegacji. Podróże służbowe wciąż pozostają elementem codziennej pracy w wielu firmach. Delegacja wiąże się z wieloma obowiązkami – np. rezerwacją środka komunikacji, noclegu. Firmy, których dział księgowy pracuje manualnie, mogą mieć problemy z prawidłowym rozliczeniem wyjazdu służbowego. Konieczne jest zautomatyzowanie procesów biznesowych. Jak? W tej sprawie z pomocą przychodzi aplikacja do rozliczania delegacji od Qalcwise. 

Nasza aplikacja służy do rejestrowania wyjazdów służbowych i rozliczania wydatków poniesionych na nich. System automatycznie wylicza przynależną dietę i kilometrówkę. Umożliwia redukcję (nawet o 74%) kosztów obsługi delegacji. Automatyzacja ręcznego księgowania pozwala uniknąć błędów w wyliczeniach, ewentualnej nieuczciwości niektórych pracowników, którzy sprawdzają, czy zgłoszone koszty nie są wyższe niż faktycznie poniesione. 

To jednak nie wszystko. Dzięki aplikacji do rozliczenia delegacji pracownicy mogą zarejestrować nową podróż służbową, przejść przez proces akceptacji oraz liczyć na szybkie i sprawne rozliczenie poniesionych wydatków.

Aplikacja do rozliczenia delegacji od Qalcwise przeznaczona jest dla wszystkich pracowników firmy – bez wyjątków. Wszystkie kalkulacje – dotyczące kosztów podróż służbowej – realizowane są na bieżąco, z uwzględnieniem bieżącego kursu NBP. Przepływ informacji między wybranymi, podróżującymi pracownikami jest płynny. Wszystkie dokumenty są zapisane w wirtualnym, elektronicznym archiwum – nic się nie zgubi. Aplikacja do rozliczania delegacji od Qalcwise to udogodnienie, które musisz wypróbować w swojej firmie.  

Rozliczanie delegacji
Wersja 1.0.7 Aktualizacja 2023-06-29 Moduły aplikacji:
Wniosek o podróż

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo