Zarządzanie projektami

Dlaczego jest ważne 

Pod pojęciem „zarządzanie projektami” kryje się mnóstwo zadań, m.in. planowanie prostych obowiązków czy kierowanie projektami marketingowymi, reklamowymi, handlowymi, produkcyjnymi czy HR. Liczy się elastyczność. Zarządzając projektami, nie da się uniknąć włączania nowych zadań czy procesów – takich, które pojawiły się w trakcie przedsięwzięcia. Aby wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, wykorzystaj technologię no-code, umożliwiającą tworzenie aplikacji od zera, bez programowania. 

Aplikacja do zarządzania projektami od Qalcwise umożliwia automatyzację i centralizację zarządzania dowolnymi projektami w firmie. Przeznaczona jest dla Kierowników projektów i – ewentualnie – upoważnionych pracowników. Służy do zarządzania listą projektów (również ich przeglądania i zakładania) oraz raportowania, jaki jest status poszczególnych zadań w danym projekcie. Użytkownicy mają możliwość dodać swoje uwagi i komentarze do całego przedsięwzięcia lub pojedynczego polecenia. Narzędzie jest w stanie dopasować się do unikalnych wymagań każdego przedsiębiorstwa. 

Jakie funkcjonalności kryją się pod naszą aplikacją do zarządzania projektami? Qalcwise proponuje dwie wersje: podstawową oraz Enterprise. Drugie rozwiązanie wiąże się z takimi dogodnościami jak: udostępnienie aplikacji raportowej zestawiającej wszystkie projekty, graficzne przedstawienie postępu projektów, wyszukiwanie i filtrowanie projektów po różnych parametrach (np. statusach). 

Aplikacja do zarządzania projektami od Qalcwise jest jednym z czynników, które pomogą zautomatyzować Twoją firmę. Nie wahaj się ani chwili.

Zarządzanie projektami
Wersja 1.0.6 Aktualizacja 2023-08-09 Moduły aplikacji:
Zarządzanie projektami

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo