Zarządzanie umowami

Dlaczego jest ważne

Potyczki z umowami to codzienność każdego przedsiębiorstwa (szczególnie dużych organizacji). Przygotowanie, proces ich akceptacji, umieszczenie podpisów przez zarządy trwa bardzo długo. Pojawiają się też problemy z bieżącą kontrolą okresów ważności umów. Ich aktualizacje i archiwizacja to podstawa, którą zapewnia aplikacja do zarządzania umowami od Qalcwise. 

Czego można odczekiwać od naszego rozwiązania? Aplikacja no-code umożliwia archiwizację, rejestrowanie i opisywanie umów oraz dokumentów powiązanych. Wszystkie umowy mają jednolity system, co pozwala uniknąć niepotrzebnych nieścisłości i braku zrozumienia treści dokumentów przez którąś ze stron. Zainteresowane i upoważnione osoby mają dostęp do pełnej listy umów i innych pism. Mogą szybko przeglądać i wyszukiwać dokumenty. Qalcwise zadbał o obecność prostych, intuicyjnych funkcji, np. dołączania załącznika, możliwości podpięcia dokumentu do pisma już istniejącego, podglądu statusu dokumentu. 

Aplikacja do zarządzania umowami przeznaczona jest docelowo dla pracowników Sekretariatu oraz Administratorów wszystkich działów. Wszystkie funkcjonalności dostępne są w ramach wersji podstawowej. To oznacza, że – nawet mając ograniczone fundusze – nic nie tracisz. 

Nasza aplikacja daje możliwość realnego odstąpienia od archiwizacji w formie papierowej. To może być prawdziwa rewolucja w Twojej firmie! Sprawdź, co Qalcwise przygotowało dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. 

Zarządzanie umowami
Wersja 1.0.9 Aktualizacja 2024-02-07 Moduły aplikacji:
Zarządzanie umowami
Repozytorium umów

Potrzebujesz rozwiązania

budowanego od podstaw?

Poznaj naszą platformę no-code i sprawdź wszystkie opcje. Nowoczesne narzędzia są dostosowane do indywidualnych procesów biznesowych. Jesteś zainteresowany, ale nie rozumiesz wszystkiego? Nie martw się, wszystko wyjaśnimy! Sprawdź no-code!

Umów się na demo